facebook
google plus
BikeSki.pl Przejdź do strony
BikeSki.pl
668 192 942
Polski English
Wyniki wyszukiwania

Arboretum Lądek Zdrój - Leśny ogród drzew i krzewów egzotycznych położone jest w zdrojowej części Lądka Zdroju i rozpościera się na około 2 hektarowej powierzchni. Rosną tu liczne(...)
[więcej ››]

Jaskinia Niedźwiedzia Kletno - Jedną z głównych atrakcji masywu śnieżnika jest właśnie Jaskinia Niedźwiedzia będąca jednocześnie jedną z najdłuższych i najgłębszych w Polsce której(...)
[więcej ››]

Muzeum Ziemi-Geologiczne Kletno - Bogata kolekcja przeróżnych geologicznych tworów z całego świata niewątpliwie zaciekawi najmłodszych eksploratorów jak i tych starszych. Kolekcja skał i(...)
[więcej ››]

Skały na szczycie Trojaka i ruiny zamku Karpień Lądek Zdrój - Trojak jest niezbyt wysoką górą wznosząca się nad uzdrowiskową częścią Lądka Zdroju. Ze względu na stosunkowo łatwe podejście oraz dosyć krótką trasę (ok.(...)
[więcej ››]

Wodospad Wilczki i zapora wodna Międzygórze - Rezerwat przyrody Wodospad Wilczki znajduje się na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego. Założony został 1958 roku i na dzień dzisiejszy zajmuje obszar około 2,5 hektara(...)
[więcej ››]

Skalne Miasto - Czechy - Odwiedzając nasze strony warto wybrać się do Skalnego Miasta stanowiącego nie lada atrakcję turystyczną na skalą europejską. Niepowtarzalne formacje skalne monumentalnie(...)
[więcej ››]

Jaskinia Radochowska Radochów - Odkryta stosunkowo niedawno bo w XVIII w jaskinia stała się żelaznym punktem wycieczek kuracjuszy odwiedzających pobliskie uzdrowisko Lądek Zdrój. Niestety w związku z(...)
[więcej ››]

Śnieżnik - Najwyższym szczytem w polskich Sudetach Wschodnich mierzącym sobie 1425 m.n.p.m. jest właśnie Śnieżnik. Szczyt znany był turystom już XVIII wieku, kiedy to burzliwy rozkwit(...)
[więcej ››]

Czarna Góra - Odwiedzając nasze piękne okolice żaden turysta nie powinien pominąć Czarnej Góry w swoich planach wędrówkowych. Szczyt wznosi się ponad powierzchnie morza na 1205(...)
[więcej ››]

Kowadło - Kowadło położone nad wsią Bielice wznosi się na 889 m. n.p.m. i zajmuje 16 pozycje pod względem wysokości na liście szczytów Korony Gór Polskich. Jest(...)
[więcej ››]

Borówkowa Góra - Jest to najwyższy graniczny szczyt północnej części gór złotych i wznosi się na wysokość 900 m n.p.m.. Położony jest   na terenie gminy Lądek Zdrój(...)
[więcej ››]

Czernica - Znajdująca się w Sudetach wschodnich, w północnej części gór Bialskich Czernica wznosi się 1083 m n.p.m.. Dzięki Drewnianej wierzy na wierzchołku góry jest(...)
[więcej ››]


Ul. Sportowa 2, 57-550 Stronie Śląskie 668 192 942 e-mail: uireny@op.pl