facebook
Pokoje gościnne U Ireny


Stacja Narciarska Kamienica

  Ośrodek narciarski Kamienica jest drugim co do wielkości ośrodkiem narciarskim w naszej okolicy. Położony jest na zboczach góry Zawadna dysponującym czterema wyciągami o łącznej długości nartostrad około 1500 metrów. Znajdziemy tu trzy wyciągi orczykowe i jeden wyciąg krzesełkowy 4-osobowy.

  Oferta ośrodka skierowana jest do średnio zawansowanych narciarzy oraz osób początkujących ze względu na zróżnicowany poziom trudności tras zjazdowych. Panuje tutaj atmosfera kameralna i spokojna sprzyjająca narciarstwu rekreacyjnemu. Należy pamiętać iż wszystkie trasy są naśnieżne, oświetlone i ratrakowane. Ciekawostka jest fakt zainstalowania przy wyciągu nr 2 systemu do pomiaru czasu zjazdu dzięki czemu można organizować sobie małe zawody ze znajomymi bądź rodziną.

  Dodatkowo u podnóży stoków znajdziemy wypożyczalnie nart, szkółkę narciarska, punkty gastronomiczne oraz bezpłatne parkingi. Na szczególna uwagę zasługuje tu Karczma i Browar Kamienica, która to warzy własne lokalne piwo. Możemy tu skosztować 3 typy warzonego na miejscu browaru w tym: Narciarskie (Pils), Śnieżnickie (Monachijskie ciemne) i Zimowe (Koźlak).

Odległość od naszej Kwatery 4,5 km
Łączna długość tras zjazdowych ok. 1500 m
Przepustowość 4380 osób/godzinę
Różnica Poziomów od 26m do 104m
Rodzaj wyciągu krzesełkowy i orczykowy

Zapraszamy do kontaktu

Pokoje Gościnne U Ireny
ul. Sportowa 2,
57-550 Stronie Śląskie
NIP 8811451203

Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
E-mail kontaktowy
Wiadomość
 
Akceptuję regulamin