facebook
Pokoje gościnne U Ireny


Wyciąg narciarski Kunčice

  Najbliżej położony ośrodek narciarski leżący na terytorium Republiki Czeskiej niedaleko Starego Miasta. Prężnie rozwijający się ośrodek w chwili obecnej oddał do użytku 8 tras zjazdowych z czego aż 5 obsługiwanych przez nowoczesną czteroosobową kolejkę krzesełkową. Przepustowość wynosi tutaj 4300 osób na godzinę, a najdłuższa nartostrada mierzy sobie niemalże półtora kilometra. Z uwagi na panujący tu unikalny mikroklimat i wydajny system naśnieżania mamy niemal gwarancje odpowiedniej pokrywy śnieżniej w sezonie.

  Wokół ośrodka rozlokowane są: bezpłatny parking, przebieralnia, bufet, punkt sprzedaży sprzętu narciarskiego oraz jego serwis, a także szkółka narciarska. Ciekawostka jest tu przygotowany tor snowtubingowy dostarczających niezapomnianej rozrywki.

  Ośrodek doskonale wpisuje się w krajobraz i z górnych jego części możemy podziwiać piękny krajobraz nie naruszony ludzką ingerencją.

  Wybierając się w to miejsce dobrze jest zaopatrzyć się w czeską koronę, jednaj jeśli jej nam zabraknie honorowane są tu płatności bezgotówkowe. Należy jednak pamiętać, że są one przeliczane po mało korzystnym kursie. 

Odległość od naszej Kwatery 20 km
Łączna długość tras zjazdowych ok. 4.5 km
Przepustowość 4100 osób/godzinę
Różnica Poziomów do 175 m
Rodzaj wyciągu krzesełkowy, talerzykowe

Zapraszamy do kontaktu

Pokoje Gościnne U Ireny
ul. Sportowa 2,
57-550 Stronie Śląskie
NIP 8811451203

Tytuł (pan, pani)
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
E-mail kontaktowy
Wiadomość
 
Akceptuję regulamin