facebook
Pokoje gościnne U Ireny


Pizzeria U Prezesowej Stronie Śląskie

  Wszyscy wielbiciele włoskiej kuchni odwiedzający Stronie Śląskie i Czarną Górę koniecznie muszą odwiedzić ten lokal. Jest to jedna z najdłużej działających pizzerii w okolicy. Długoletnie doświadczenie i zaangażowanie właścicieli w jak najlepsze funkcjonowanie pizzerii oraz troska o oferowanie smacznych dań owocuje dużym uznaniem wśród jej gości. Potrawy serwowane w tym miejscu łączą w sobie tradycyjny dobry smak z wysoką jakością składników, które można spożyć w przytulnym i lśniącym czystością lokalu. U Prezesowej to miejsce, gdzie smacznie zjemy nie tylko pizzę, lecz również pyszne makarony, sałatki i przekąski, a co najważniejsze stołowanie się tu nie zrujnuje naszej kieszeni. Na gości restauracji czeka również bogata oferta zimnych napojów w tym alkoholowych oraz deserów.

Pizzeria U Prezesowej  — lokalizacja i dojazd

  Pizzeria posada doskonałą lokalizację bowiem znajduje się w centrum miejscowości przy głównej ulicy Kościuszki. Od jezdni oddzielona jest niewielkim pasem zieleni, co czyni ją dobrze widoczną dla osób przejeżdżających obok. Lokal przylega bezpośrednio do parku miejskiego, a w jego bliskim sąsiedztwie znajduje się ponadto tężnia solankowa, plac zabaw czy Kościół pw. M.B.K. Polski i św. Maternusa. U Prezesowej znajduje się również na trasie gminnego szlaku pieszego nr 1 „Wokół Stronia Śląskiego”, dzięki czemu może z powodzeniem stać się miejscem odpoczynku podczas wędrówki  zapoznawczej po miasteczku. Od naszego pensjonatu oferującego noclegi W Stroniu Śląskiem Pokoje Gościnne U Ireny pizzeria oddalona jest o 350 m, które pokonamy spacerem w mniej niż 5 minut. Zmotoryzowani pod restauracją zajadą bezpłatne miejsca parkingowe na zatoczkach wybudowanych wzdłuż jezdni.

Pizzeria U Prezesowej  — menu

  W bogatej karcie dań znajdziemy włoskie pizze na cienkim chrupiącym cieście z ciągnącym i rozpływającym się w ustach serze. Wybór dań tego typu mamy tu ogromny, bowiem możemy wybrać jedną z ponad dwudziestu kompozycji, różniących się od siebie wykorzystanymi składnikami i przyprawami. Istnieje również możliwość stworzenia własnej mieszanki dodatków do Pizzy, co pozwala idealnie dopasować ją do naszych preferencji. W menu możemy znaleźć typowe pizze jak Margerita, Salami czy Hawajska, jednak doszukamy się tu również bardziej fantazyjnych wypieków jak chociażby pizza Janosik, której jednym z głównych składników jest oscypek. Do każdej pizzy podawane są sosy oparte na autorskiej recepturze o smaku czosnkowym, pomidorowym lub ostrym.

  U Prezesowej poza Pizzą możemy skosztować innych dań przegotowywanych w piecu, do których zaliczymy zapiekany makaron rigatoni i gnocchi,  zapiekane pierożki oraz zapiekanki ziemniaczane z mięsem lub warzywami. Dla osób dbających o linie restauracja oferuje sałatki warzywne jak; sałatka wegetariana lub sałatka z gyrosem. Sałatki podawane są z pieczywkiem wypiekanym przez pizzermana i doskonale uzupełnia ono ten wartościowy posiłek. W tym lokalu możemy również zamówić kebab.

Pizzeria U Prezesowej  — cennik, godziny otwarcia

Pizze ceny od 30 do 40 zł.
Gnocchi cena około 35 zł.
Zapiekane pierożki cena około 35 zł.
Zapiekanki ziemniaczane cena około 35 zł.
Rigatoni cena około 35 zł.
Kebab cena około 30 zł.
Sałatki ceny około 30 zł.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek - Niedziela: 13:00 - 21:00

Pizzeria U Prezesowej  — kontakt

Pizzeria U Prezesowej
Ul. Kościuszki 47
57-550 Stronie Śląskie
Tel.: 532 567 790
e-mail kontakt@uprezesowej.pl

Pizzeria U Prezesowej  — opinie

  Pizza Stronie Śląskie jest różnoznaczna z lokalem U Prezesowej, w którym nie uświadczymy tradycyjnej polskiej kuchni, jednak jest to wyjątkowe miejsce pozwalające przeżyć prawdziwą podróż kulinarną na południe Europy. Właściciele gwarantują, że opuszczając lokal, będziemy najedzeni do syta. Wśród opinii gości zdecydowana większości jest pozytywna. Do najczęstszych pochwał zaliczyć należy krótki czas oczekiwania na zamówienie, przystępne ceny,  oraz domową, przytulną atmosferę panującą wewnątrz pizzerii. Zdarzają się również mniej przychylne komentarze. Jeśli już się one pojawiają, to dotyczą pomyłek przy wydawaniu zamówień oraz niezbyt przychylnej i miłej obsługi. Jednak możemy przymknąć oko na ten fakt, gdyż każdy ma prawo do gorszego dnia w pracy. Wygłodniali goście cenią to miejsce również za spory ogródek piwny rozkładany przed wejściem do pizzerii, który latem często bywa jednak wypełniony po brzegi. Imponująca liczba ponad 2 tysięcy komentarzy na gogle świadczy o ugruntowanej pozycji na rynku tego lokalu gastronomicznego i jego sporej popularności śród społeczności lokalnej, a także turystów odwiedzających Stronie Śląskie i Czarną Górę. 

Zapraszamy do kontaktu

Pokoje Gościnne U Ireny
ul. Sportowa 2,
57-550 Stronie Śląskie
NIP 8811451203

Tytuł (pan, pani)
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
E-mail kontaktowy
Wiadomość
 
Akceptuję regulamin