facebook
Pokoje gościnne U Ireny


Lądkolandia Lądek Zdrój

  Lądek-Zdrój to miejscowość znana głównie ze swojego uzdrowiskowego charakteru. Idąc brukowanymi uliczkami, otoczonymi zabytkowymi budynkami, możemy doszukać się wielu atrakcji skierowanych przede wszystkim do osób starszych i kuracjuszy. Jednak w ostatnim czasie Lądek-Zdrój zaskoczył swoją ofertą – dbając także o najmłodszych, powstała tu bowiem Lądkolandia, nowa atrakcja dla dzieci. Ze względu na swój unikalny charakter ten park dmuchańców szybko stał się prawdziwym magnesem dla rodzin odwiedzających ten zakątek Sudetów.

  Park dmuchańców Lądkolandia to gwarantowana zabawa dla dzieci w każdym wieku. Dzieci w parku mogą rozwijać swoją koordynację ruchową i poprawiać kondycję. Uczą się współpracy z rówieśnikami oraz przełamują strach, np. przed wysokością, dzięki różnorodnym dmuchanym atrakcjom. Ponadto, miejsca takie jak Lądkolandia uczą najmłodszych samodzielności. W tle tych wszystkich zabaw ważna jest także integracja – dzieci w różnym wieku, pochodzące z różnych miejsc, mogą się tutaj poznać i spędzać wspólnie czas. W ten sposób atrakcje Lądka-Zdroju stają się jeszcze bardziej zróżnicowane, a miasto cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów.

Lądkolandia  lokalizacja i dojazd.

Lądkolandia to atrakcyjne miejsce dla dzieci i rodzin, położone w malowniczej miejscowości Lądek-Zdrój. Ten niewielki park rozrywki mieści się w plenerze na polanie w uzdrowiskowej części Lądka-Zdroju. Znajduje się on u podnóża góry Trojak, a zarazem nieopodal jednego z bardziej rozpoznawalnych hoteli w Lądku-Zdroju, Hotelu Trojan. Park umiejscowiony jest w parkowym otoczeniu, w bliskim sąsiedztwie Stawów Biskupich i trudno go nie zauważyć, wybierając się do Arboretum w Lądku-Zdroju, gdyż położony jest on bezpośrednio przy drodze dojazdowej do tego leśnego ogrodu.

Wyruszając spod naszego Pensjonatu "U Ireny" w Stroniu Śląskim do Lądkolandii, musimy pokonać około 8 kilometrów łatwej i prostej trasy. Wystarczy nastawić nawigację na ul. Moniuszki 1 w Lądku-Zdroju, a bez problemu nas tam doprowadzi w kilkanaście minut.

Czym jest Park dmuchańców w Lądku-Zdroju?

  Lądkolandia, czyli Park Dmuchanych Atrakcji w Lądku-Zdroju, rozlokowany na powierzchni 20 tys. m², to niezwykłe miejsce pełne dmuchanych zabaw.Dzieci odwiedzające to miejsce mogą dać upust swojej energii między innymi na dmuchanych zjeżdżalniach, zamkach, torach przeszkód i trampolinach. Największą popularność spośród atrakcji wypełnionych powietrzem zdobył kameleon, który co jakiś czas zamyka paszczę, unosząc dzieci siedzące w jego buzi w górę. Dużym zainteresowaniem cieszy się również długi, składający się z kilku sekcji, dmuchany tor przeszkód, na którym dzieci mogą rywalizować między sobą na dwóch równoległych trasach, starając się pokonać go w jak najkrótszym czasie.

  Oprócz dmuchanych atrakcji w Lądkolandii, dzieci mogą zagrać w minigolfa, przejechać się pontonami na specjalnie przygotowanym torze (zjeżdzalnia tubingowa) oraz postrzelać z łuku. Wszystko to odbywa się w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach, na świeżym powietrzu, w otoczeniu malowniczych krajobrazów Sudetów. Park dmuchańców w Lądku-Zdroju kładzie nacisk na bezpieczeństwo. Wszystkie urządzenia są regularnie kontrolowane, a doświadczony personel dba o to, by zabawa przebiegała w odpowiednich warunkach.

  Podczas gdy dzieci oddają się swawolnej zabawie, rodzice opadna z sił to mogą odpocząć na leżakach, specjalnie przygotowanych dla nich. Są one rozmieszczone pod namiotami, co pozwala na chwilę wytchnienia w cieniu. Na terenie Parku, przy kasie, działa również niewielki sklepik z przekąskami i napojami. Po zabawie warto odwiedzić pobliską hodowlę pstrągów przy Stawach Biskupich, gdzie dzięki zdrowemu posiłkowi można uzupełnić spalone kalorie podczas zabawy w Lądeckim parku dmuchańców.

Lądkolandia Cennik i godziny otwarcia.

Cena za wstęp dziecka na:
1 godz. - 30 zł
2 godz. - 45 zł
cały dzień - 55 zł
grupowy minimum 10 dzieci na 2h - 40 zł
grupowy powyżej 15 dzieci na 2 h - 29 zł
urodzinowy minimum 6 dzieci na 2h - 42 zł
Opiekunowie - wstęp bezpłatny. 

  Lądkolandia godziny otwarcia: Park dmuchańców jest otwarty w wakacje codziennie w godzinach 11:00 do 20:00. W przypadku deszczu park jest nieczynny (jeśli są to opady przelotne, otwierany jest godzinę po ustaniu opadów). Poza sezonem wakacyjnym jest czynny w weekendy, ale przed odwiedzeniem tego miejsca bezpieczniej będzie potwierdzić otwarcie na stronie domowej Lądkolandii. Na okres zimowy Park jest zamknięty.

Lądkolandia kontakt.

Rodzinny Park Rozrywki
Lądkolandia
Lądek Zdrój
ul. Moniuszki 1
tel.: 733 071 007
email: wpadnij@ladkolandia.pl

Lądkolandia opinie. 

  Lądkolandia szybko zdobyła serca odwiedzających. Rodzice chwalą park za bezpieczne i różnorodne atrakcje dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku to  idealne miejsce dla małych dzieci jak i tych większych . Dzieci natomiast z entuzjazmem opowiadają o niezapomnianych chwilach spędzonych na dmuchanych zjeżdżalniach czy rywalizacji na torach przeszkód. Wielu odwiedzających podkreśla piękne otoczenia parku i bliskość innych atrakcji Lądka Zdroju. Z recenzji wynika, że Lądkolandia to miejsce, które stanowi idealne połączenie zabawy i relaksu. Warto więc zarezerwować sobie czas i odwiedzić ten park podczas wizyty w Lądku-Zdroju.

Zapraszamy do kontaktu

Pokoje Gościnne U Ireny
ul. Sportowa 2,
57-550 Stronie Śląskie
NIP 8811451203

Tytuł (pan, pani)
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
E-mail kontaktowy
Wiadomość
 
Akceptuję regulamin