facebook
Pokoje gościnne U Ireny


Laser Arena Stronie Śląskie

  Laserowy paintball, to dynamiczna forma rozrywki, która łączy w sobie elementy strategii, sportu i technologii. Uczestnicy, wyposażeni w specjalistyczne kamizelki z czujnikami oraz pistolety emitujące bezpieczne promienie laserowe, rywalizują ze sobą w specjalnie przygotowanej arenie. Gra ta czerpie inspirację z klasycznego paintballa, ale zamiast farby używa światła, co sprawia, że jest czysta i dostępna dla graczy w każdym wieku. Zabawa polega na zdobyciu jak największej liczby punktów poprzez "trafienie" przeciwników promieniem laserowym i wykonanie zadań związanych z różnymi scenariuszami gry, które mogą naśladować misje militarne, operacje ratunkowe czy futurystyczne bitwy. To wciągające doświadczenie jest nie tylko źródłem rozrywki, ale także doskonałym sposobem na rozwijanie zdolności taktycznych, refleksu i pracy zespołowej. To idealne miejsce na spędzenie czasu z przyjaciółmi, rodziną czy jako forma integracji firmowej.

Laser Arena Stronie Śląskie — lokalizacja i dojazd 

  Arena znajduje się w jednym z najciekawszych obiektów architektonicznych w Stroniu Śląskim, ponieważ zlokalizowana jest w tzw. Okrąglaku. Charakterystyczny budynek, wybudowany na kształt koła na początku lat 70. XX wieku, przez długie lata pełnił funkcję Zakładowego Domu Kultury "Brylant", należącego do Huty Szkła Kryształowego Wioletta. Obiekt znajduje się przy wjeździe do Stronia Śląskiego od strony Lądka Zdroju, na ulicy Hutniczej 1, i nie sposób nie zauważyć jego wyjątkowej bryły, wyłaniającej się na tle okolicznej zabudowy. Względem Pokoi Gościnnych U Ireny, Laser Arena oddalona jest o niespełna 2 kilometry.

Szukasz wyjątkowej rozrywki podczas pobytu w Stroniu Śląskim? Laser Tag bedzie ciekawą propozycją.

  To doskonała forma aktywnej rozrywki, gdzie uczestnicy, wyposażeni w broń laserową oraz specjalne kamizelki, rywalizują ze sobą indywidualnie lub w zespołach o miano lidera. Mecze rozgrywają się na arenie, której sceneria przenosi uczestników w podróż do wirtualnej rzeczywistości. Plątanina gęstych labiryntów z licznych przeszkód tworzy niepowtarzalny klimat. Dodatkowo, półmrok, specjalne oświetlenie LED, lampy fluorescencyjne oraz efektowny dym nadają grze niepowtarzalny charakter. Aby wzmocnić doznania, towarzyszą nam specjalne efekty dźwiękowe. W trakcie rozgrywki może brać udział maksymalnie 12 uczestników.

  Dla gości Laser Areny dostępny jest także minibar z przekąskami i napojami, gdzie można naładować swoje własne baterie w przerwie między meczami.

Główne zalety laserowego paintballa:

  • Brak ograniczeń wiekowych dzięki zastosowaniu bezpiecznej technologii.
  • Rozgrywka jest "czysta" i bezbolesna dzięki zastosowaniu bezpiecznej dla zdrowia wiązki światła w podczerwieni. Podczas gry nie ubrudzimy się, ani nie zakończymy jej z siniakami.
  • W przeciwności do tradycyjnego paintballa, nie kończy nam się amunicja.
  • Dzięki technologii cyfrowej zaimplementowanej w Laser Arenie, po każdej rozgrywce gracze mają wgląd do szczegółowych statystyk, m.in. do danych liczbowych na temat trafionych przeciwników, procentu trafień oraz celności oddanych strzałów.
  • Duże możliwości konfiguracji rozgrywki przeprowadzanej w różnych scenariuszach.
  • Laser Arena to doskonałe rozwiązanie na rozrywkę podczas deszczowych dni, ponieważ plac rozgrywki znajduje się w zadaszonym budynku.
  • Po wcześniejszym ustaleniu z obsługą istnieje możliwość zrealizowania gry w dowolnym miejscu, jak na przykład w lesie.
  • Laserowy Paintball to idealna propozycja na spędzenie urodzin, wieczoru kawalerskiego czy imprezy integracyjnej w sposób aktywny i emocjonujący.

Cennik i godziny otwarcia Laser Areny

Od wtorku do czwartku - 1 gra / 23 zł od osoby.
Wekend (piatek - niedziela) - 1 gra / 25 zł od osoby.
Imprezy  zorganizowane i urodzinowe  1 gra / 30 zł od osoby.

Poniedziałek ZAMKNIĘTE
Wtorek - Niedziela od godziny 13:00 do 19:00

Kontakt Laser Arena 

LaserArena
ul. Hutnicza 1 
Stronie Śliskie 57-550
tel. 665 767 541

Opinie na temat Laser Areny w Stroniu Śląskim. 

  Laser Arena to miejsce, gdzie spędzenie czasu staje się wyjątkową przygodą. Uczestnicy mogą poczuć się jak prawdziwi komandosi, a mimo że jest to zupełnie bezpieczna zabawa, poziom adrenaliny skacze na wyższy poziom. Najbardziej zachwycone Laser Tag - taką formą spędzania wolnego czasu są dzieci. To jedna z atrakcji Stronia Śląskiego, która zagościła tu stosunkowo niedawno, a już zdobywa liczne przychylne opinie. Rekomendacje gości wskazują, że obsługa nie tylko jest miła, ale także pomocna, a klimat areny doskonale oddaje intensywność rozgrywki. Bar i bufet, oferujące napoje i przekąski, to dodatkowy atut tego miejsca. Po zakończonej rozgrywce emocje są nie do opisania, a dla osób, które na co dzień spędzają czas przy biurku, kilkudziesięciu minutowa rywalizacja na polu walki może poskutkować zakwasami! 

Zapraszamy do kontaktu

Pokoje Gościnne U Ireny
ul. Sportowa 2,
57-550 Stronie Śląskie
NIP 8811451203

Tytuł (pan, pani)
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
E-mail kontaktowy
Wiadomość
 
Akceptuję regulamin